Kiek kainuoja namų apšiltinimo poliuretano putomis paslaugos?

Neįtikėtina kaina! AKCIJA! Šiltinimo darbų su medžiagomis kaina tik nuo 65€/m³ (užsakant 15 ir daugiau m³). Pasiūlymo laikas ribotas.

Nebedvejokite ir užsisakykite dabar! Tel. +370 645 74488 arba el. p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pasirinkite sandariausią šiltinimo būdą savo namams jau dabar ir taupykite šilumą ilgus ateinančius metus!


Jūsų patogumui sukūrėme skaičiuoklę, kurios pagalba galite įsivertinti, kiek jums preliminariai kainuos sandariai apšiltinti savo namus!


m2
km* matematiškai apskaičiuotas kiekis. Įvertinus tipinės statybos ypatumus ir iš kasdienės praktikos, šis kiekis yra linkęs neženkliai padidėti, nes skirtingai nei šiltinant lakštinėmis izoliacinėmis medžiagomis, konstrukcijų sujungimo vietose, tokiose kaip stogo ir sienos sujungimas ties ir už murloto ir kt., kur sąnaudos iš anksto sunkiai apskaičiuojamos, putos užpildo visas ertmes, kiaurymes ir plyšius, be to, išpurkštų putų sluoksnis nėra idealiai lygus, dėl ko neretais atvejais sunaudojama šiek tiek daugiau putų.

Užsakykite šiltinimo paslaugą dabar - tel. +370 645 74488 arba el. p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

O jeigu turite gersnį pasiūlymą, nesidrovėkite ir susisiekite su mumis


Svarbu!

Į Paslaugos kainą neįeina:
- langų ir saugotinų paviršių uždengimo plėvele ir/ar po darbų jų valymo paslaugos. Langų ir kt. saugotinų paviršių uždengimo paslaugų įkainius galite rasti čia;
- pastolių, bokštelių ar kėlimo technika dirbant lauke ir dirbant aukštyje virš 4 m viduje;


logo pcc prodex - mes naudojame 'PCC Prodex' gamyklos, valdomos vokiečių kapitalo grupės PCC SE, aukščiausios kokybės komponentus
Mes naudojame Graco proporcionavimo įrangą- mes naudojame profesionalią amerikietišką Graco® Reactor įrangą

Sužinokite, kaip tinkamai pasiruošti šiltinimui poliuretano putomis.